Aktualności LIFESTYLE Styl życia Wielkanocne

Dancing, jakiego nie było. DJ Wika zagrała dla seniorów we Wrocławiu

Data publikacji: 2017-02-17 | 13:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dancing, jakiego nie było. DJ Wika zagrała dla seniorów we Wrocławiu
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Zdradziła mieszkańcom Wrocławia tajemnicę swojej młodości i zawładnęła parkietem za pomocą ponadczasowych hitów. Kilkudziesięciu seniorów bawiło się w walentynkowy wieczór z 78-letnią DJ Wiką w centrum seniora Angel Care.

Dancing, jakiego nie było. DJ Wika zagrała dla seniorów we Wrocławiu Styl życia, LIFESTYLE - Zdradziła mieszkańcom Wrocławia tajemnicę swojej młodości i zawładnęła parkietem za pomocą ponadczasowych hitów. Kilkudziesięciu seniorów bawiło się w walentynkowy wieczór z 78-letnią DJ Wiką w centrum seniora Angel Care.

W Walentynki centrum seniora Angel Care we Wrocławiu gościło najstarszą dyskdżokejkę w Polsce – DJ Wikę. Gwiazda szybko złapała kontakt z uczestnikami dancingu, dlatego parkiet wypełnił się po brzegi już od pierwszej piosenki. Wystrojone panie i eleganccy panowie bawili się przez cały wieczór między innymi do klasyki rock'n' rolla, rocka i disco polo.

Tuż przed dancingiem DJ Wika poprowadziła wykład „O miłości do muzyki”. Podkreślała, że każdy senior ma marzenia i aspiracje, które powinien realizować, a wiek nie jest przy tym żadną przeszkodą. Jako przykład podała początek swojej przygody z konsolą.

– Byłam organizatorką imprez w domu kultury. Nie mieliśmy budżetu na częste opłacanie DJ-a, dlatego sama zaczęłam prowadzić dancingi. Podpatrywałam profesjonalnych dyskdżokejów, prosiłam by nauczyli mnie obsługi miksera. Nigdy nie odmawiali. Patrzyli na mnie i widzieli człowieka z pasją. To sposób na zachowanie energii życiowej, optymizmu, młodości ducha – mówiła DJ Wika.

Gwiazda wieczoru chętnie wręczała autografy i pozowała do pamiątkowych zdjęć. Ich wykonaniu sprzyjało studio fotograficzne z aparatem polaroid. W Walentynki w Angel Care odbyło się również Spotkanie Samotnych Serc. W randkowaniu pomagały karteczki z pytaniami, które mogły być wstępem do dyskusji, na przykład „Jaki lubisz rodzaj muzyki”. Jeśli rozmowa była udana, uczestnicy mogli wymienić się numerami. Już teraz planowane są kolejne edycje Spotkań Samotnych Serc.

– Sukces naszego wydarzenia udowadnia, że osoby starsze są wciąż aktywne, chcą spędzać czas z rówieśnikami, porozmawiać, rozwijać swoje zainteresowania. Nasze centrum to umożliwia, nie tylko podczas Walentynek, ale również na co dzień. Dlatego zachęcamy wszystkich seniorów do dołączenia do naszego Klubu Seniora oraz do zapoznania się z ofertą mieszkań dla seniorów w Angel Care  – mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care.

Klub Seniora to cykl bezpłatnych, codziennych zajęć i spotkań dla seniorów, w tym ćwiczenia fizyczne, trening umysłu, warsztaty artystyczne, wieczorki taneczne, wykłady czy kluby zainteresowań. Należy do niego już ponad 200 osób.

Więcej informacji: www.angel-care.pl

Angel Care działa przy ul. Dyrekcyjnej we Wrocławiu w budynku dawnego szpitala Uniwersytetu Medycznego. Jest pierwszym punktem na mapie sieci ośrodków opieki w Polsce firmowanych tą marką, ale także w innych młodych państwach członkowskich Unii Europejskiej. W Angel Care zainwestowała potężna grupa deweloperska Angel Poland Group i sieć centrów opieki MD Nursing.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dancing, jakiego nie było. DJ Wika zagrała dla seniorów we Wrocławiu Styl życia, LIFESTYLE - Zdradziła mieszkańcom Wrocławia tajemnicę swojej młodości i zawładnęła parkietem za pomocą ponadczasowych hitów. Kilkudziesięciu seniorów bawiło się w walentynkowy wieczór z 78-letnią DJ Wiką w centrum seniora Angel Care.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Żywienie