BIZNES Media i PR

Kosze z owocami na Wielkanoc

Wielkanoc to czas, który zazwyczaj spędzamy w gronie najbliższych. To również idealny moment na odpoczynek i regenerację sił. Często jednak, okres świąteczny kojarzy nam się z długimi godzinami spędzonymi przy stole zastawionym ciężkimi potrawami i

Data publikacji: 2018-03-28 | 01:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kosze z owocami na Wielkanoc
Kategoria: Media i PR, BIZNES

Wielkanoc to czas, który zazwyczaj spędzamy w gronie najbliższych. To również idealny moment na odpoczynek i regenerację sił. Często jednak, okres świąteczny kojarzy nam się z długimi godzinami spędzonymi przy stole zastawionym ciężkimi potrawami i ciastami.

Kosze z owocami na Wielkanoc Media i PR, BIZNES - Wielkanoc to czas, który zazwyczaj spędzamy w gronie najbliższych. To również idealny moment na odpoczynek i regenerację sił. Często jednak, okres świąteczny kojarzy nam się z długimi godzinami spędzonymi przy stole zastawionym ciężkimi potrawami i ciastami.

Zdrowe Święta

Z początkiem wiosny nierzadko chorujemy, a to za sprawą przesilenia wiosennego i gwałtownie zmieniającej się temperatury. W tym okresie jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienia i grypę. Warto zatem zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, jedząc zalecaną dzienną dawkę owoców i warzyw. Najlepsze dla naszego układu odpornościowego będą owoce i warzywa zielone, żółte, czerwone i pomarańczowe, ponieważ zawierają najwięcej witamin z grupy A, C i B, a to właśnie one są najskuteczniejsze w walce z infekcjami.

Kosze pełne owoców i bakalii sprawdzą się również jako alternatywa dla kalorycznych ciast i przekąsek, które zazwyczaj goszczą na świątecznym stole. Po takim posiłku na pewno poczujemy się lekko i będziemy mieli więcej energii na wiosennych spacerach.

Owocowe prezenty

Kosze z owocami to idealny prezent świąteczny zarówno dla najbliższych, jak i dla pracowników oraz klientów. Taki gest pokazuje, że dbamy o obdarowane osoby i zależy nam na ich zdrowiu. Będzie to również o wiele bardziej oryginalny podarunek niż chociażby słodycze lub kwiaty.

Ponadto, kosze, pudełka i skrzynki z owocami możecie komponować i ozdabiać według własnych upodobań. Wystarczy odrobina kreatywności, by stworzyć idealny prezent. Na koszu, pudełku lub skrzynce możecie także umieścić hasło reklamowe lub logotyp. Taki prezent z pewnością zachwyci każdą obdarowaną osobę.

Wiosenne zmiany

Początek wiosny i Święta to idealny czas, aby zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o sobie – o tym co zrobić, aby rozpocząć zdrowy styl życia, który na pewno zaprocentuje lepszym samopoczuciem, energią i większą wydajnością. Kosze z owocami to nie tylko świetny świąteczny prezent, ale też początek dobrych zmian. Teraz, nawet w pracy nie musicie rezygnować ze zdrowego trybu życia. Firma Take a Fruit dostarcza pudełka z owocami, warzywami i bakaliami do biur na terenie większych polskich miast. Wiosną podaruj swoim pracownikom porcję zdrowia w pracy.

A to już wiesz?  Wielkanocny zajączek zaskakuje pracowników

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kosze z owocami na Wielkanoc Media i PR, BIZNES - Wielkanoc to czas, który zazwyczaj spędzamy w gronie najbliższych. To również idealny moment na odpoczynek i regenerację sił. Często jednak, okres świąteczny kojarzy nam się z długimi godzinami spędzonymi przy stole zastawionym ciężkimi potrawami i ciastami.
Hashtagi: #Media i PR #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy