LIFESTYLE Podróże Rzym Tagi: Paulina Sykut Wielkanoc Włochy

Paulina Sykut spędzi Wielkanoc w Rzymie

Prezenterkę czeka Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze. Spędzi święta w Rzymie, dokąd wyjechała wraz z mężem. Jest to pierwszy pobyt gwiazdy we

Data publikacji: 2016-03-22 | 07:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Paulina Sykut spędzi Wielkanoc w Rzymie
Kategoria: Podróże, LIFESTYLE

Prezenterkę czeka Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze. Spędzi święta w Rzymie, dokąd wyjechała wraz z mężem. Jest to pierwszy pobyt gwiazdy we Włoszech.

Paulina Sykut spędzi Wielkanoc w Rzymie Podróże, LIFESTYLE - Prezenterkę czeka Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze. Spędzi święta w Rzymie, dokąd wyjechała wraz z mężem. Jest to pierwszy pobyt gwiazdy we Włoszech.

Prezenterkę czeka Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze. Spędzi święta w Rzymie, dokąd wyjechała wraz z mężem. Jest to pierwszy pobyt gwiazdy we Włoszech.

Paulina Sykut to jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Obecnie jest gospodynią dwóch programów na antenie telewizji Polsat: "Must Be The Music. Tylko Muzyka" oraz "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". W czasie Wielkanocy postanowiła jednak odpocząć – święta spędzi za granicą.

– Będą i rodzinne, i takie z niezwykłą atmosferą, ponieważ wyjeżdżamy z mężem do Rzymu, więc będziemy tam częściowo te święta celebrować – powiedziała Paulina Sykut agencji informacyjnej Newseria Lifestyle na kilka dni przed wylotem.

Prezenterka twierdzi, że jej wyjazd będzie miał charakter zarówno religijny, jak i turystyczny. W Wiecznym Mieście gwiazda spędzi tydzień i zapewnia, że będzie to bardzo intensywny czas.

– Będziemy dużo zwiedzać, poznawać Rzym. Nie byłam nigdy w Rzymie, więc będzie to dla mnie niezwykła wycieczka – mówi Paulina Sykut.

Gwiazda już podzieliła się z fanami pierwszymi zdjęciami z wyjazdu na portalach społecznościowych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Paulina Sykut spędzi Wielkanoc w Rzymie Podróże, LIFESTYLE - Prezenterkę czeka Wielkanoc w wyjątkowej atmosferze. Spędzi święta w Rzymie, dokąd wyjechała wraz z mężem. Jest to pierwszy pobyt gwiazdy we Włoszech.
Hashtagi: #Podróże #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Walentynkowe inspiracje od SPARK SILVER JEWELRY

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy