BIZNES Firma

Nowości produktowe Argo na targach „Anuga 2015”

To już kolejny raz, kiedy Argo Sp. z o.o. zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas największych na świecie targów spożywczych

Data publikacji: 2015-10-08 | 15:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowości produktowe Argo na targach „Anuga 2015”
Kategoria: Firma, BIZNES

To już kolejny raz, kiedy Argo Sp. z o.o. zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas największych na świecie targów spożywczych ,,Anuga”.

Nowości produktowe Argo na targach „Anuga 2015” Firma, BIZNES - To już kolejny raz, kiedy Argo Sp. z o.o. zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas największych na świecie targów spożywczych ,,Anuga”.

Tegoroczna odsłona tej prestiżowej imprezy przyciągnie rekordową liczbę ekspozytorów i skupi uwagę mediów z całego świata. Targi „Anuga” są okazją do promowania nowości produktowych, innowacyjnych technologii, receptur, ale przede wszystkim do bezpośrednich spotkań z klientami.

Argo zachęca do odwiedzenia stoiska firmy

„Anuga” to doskonała okazja, aby spotkać się i porozmawiać. Rynek wciąż się zmienia. Zależy nam aby dokładnie wsłuchać się w ton tych zmian, ale przede wszystkim samemu je kreować. Jest to możliwe dzięki naszym klientom, których potrzeby stanowią dla nas wykładnię rozwoju.

Podczas targów zaprezentujemy kilka wyjątkowych nowości, których unikatowość powinna trafić w gusta najbardziej wymagających – mówi Daniel Argasiński, dyrektor zarządzający Argo, czołowego producenta słodyczy w Polsce, który produkuje m.in. cukierki i lizaki. – Serdecznie zapraszam wszystkich obecnych tego dnia na targach do odwiedzenia stoiska Argo.  

Firma Argo działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat i stale powiększa grono swoich klientów. Do dynamicznego rozwoju, przyczyniło się znaczne powiększenie oferty sprzedażowej oraz udział firmy w zagranicznych rynkach zbytu. Produkty firmy można kupić m.in. w Austrii, Czechach, Niemczech oraz w Grecji. Argo oferuje szeroką gamę słodyczy od twardych karmelków, poprzez cukierki i lizaki nadziewane (także gumą balonową), czekoladki, a także tworzone ręcznie i z niezwykłą precyzją wyroby świąteczne i okazjonalne (w tym baranki wielkanocne lub walentynkowe lizaki). 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowości produktowe Argo na targach „Anuga 2015” Firma, BIZNES - To już kolejny raz, kiedy Argo Sp. z o.o. zaprezentuje swoją ofertę produktową podczas największych na świecie targów spożywczych ,,Anuga”.
Hashtagi: #Firma #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy