LIFESTYLE Zdrowie

Avilin Balsam Gastro: skuteczny na zgagę i nadkwasotę

Święta Wielkanocne to okres, kiedy statystyczny Polak bardziej niż zwykle objada się, skazując się tym samym na przejedzenie i wynikające z tego dolegliwości. Środkiem, który skutecznie ochroni nas przed skutkami świątecznego łakomstwa jest Avilin Balsam

Data publikacji: 2015-03-20 | 08:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Avilin Balsam Gastro: skuteczny na zgagę i nadkwasotę
Kategoria: Zdrowie, LIFESTYLE

Święta Wielkanocne to okres, kiedy statystyczny Polak bardziej niż zwykle objada się, skazując się tym samym na przejedzenie i wynikające z tego dolegliwości. Środkiem, który skutecznie ochroni nas przed skutkami świątecznego łakomstwa jest Avilin Balsam Gastro.

Avilin Balsam Gastro: skuteczny na zgagę i nadkwasotę Zdrowie, LIFESTYLE - Święta Wielkanocne to okres, kiedy statystyczny Polak bardziej niż zwykle objada się, skazując się tym samym na przejedzenie i wynikające z tego dolegliwości. Środkiem, który skutecznie ochroni nas przed skutkami świątecznego łakomstwa jest Avilin Balsam Gastro.

Święta Wielkanocne to okres, kiedy statystyczny Polak bardziej niż zwykle objada się, skazując się tym samym na przejedzenie i wynikające z tego dolegliwości. Środkiem, który skutecznie ochroni nas przed skutkami świątecznego łakomstwa jest Avilin Balsam Gastro – jedyny na unijnym rynku preparat przeznaczony do stosowania wewnętrznego, oparty na recepturze wybitnego chemika prof. Szostakowskiego, wskazany przy takich dolegliwościach jak zgaga, nadkwasota czy inne związane z chorobą wrzodową.

Preparat Avilin Balsam Gastro firmy Nes Pharma jest znany pod fachową nazwą eter poliwinylobutylowy (Polimer E). Spełnia rolę opatrunku adhezyjnego zastępując naturalną barierę śluzową na błonach śluzowych przewodu pokarmowego. Preparat dzięki swojej wysokiej lepkości skutecznie zabezpiecza błony śluzowe zapewniając  odpowiednie środowisko  dla procesów gojenia i regeneracji tkanek. Łyżka stołowa preparatu (15 ml) spożyta wieczorem na pusty żołądek doskonale zabezpiecza błony śluzowe przewodu pokarmowego przed agresywnymi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Avilin Balsam Gastro dostępny jest w aptekach na terenie całego kraju. Sugerowana cena za butelkę o poj. 110 ml to 35 zł.

Preparat oparty jest na recepturze balsamu prof. Szostakowskiego, który w czasie II wojny światowej chętnie był wykorzystywany na trudno leczące się rany i oparzenia. Dziś balsam także wykorzystuje się do stosowania zewnętrznego, jako środek przydatny podczas leczenia ran. Dostępny jest w formie płynu – Avilin Balsam (poj. 50 ml, 100 ml) mający działanie osłaniające i ochronne. Preparat zapewnia głęboką odbudowę struktury skóry. Działa kojąco, przyspiesza regenerację tkanek i łagodzi podrażnienia.  Z kolei Avilin Balsam w sprayu (poj.75ml) spełnia na skórze funkcję opatrunku adhezyjnego –  dokładnie przylega do skóry tworząc warstwę ochronną. Zapewnia  między innymi właściwe pH i wilgotność rany tworząc optymalne mikro środowisko dla procesów gojenia. Wysoka lepkość wyrobu skutecznie zabezpiecza ranę przed czynnikami zewnętrznymi chroniąc przed ewentualnym zakażeniem. Należy stosować go do ran wymagającym zachowania wilgotnego środowiska. Stosuje się go 1 raz na dobę, nanosząc spray z odległości 8-10 cm, ranę należy zabezpieczyć potem np. jałowym gazikiem. 

Więcej na: www.nespharma.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Avilin Balsam Gastro: skuteczny na zgagę i nadkwasotę Zdrowie, LIFESTYLE - Święta Wielkanocne to okres, kiedy statystyczny Polak bardziej niż zwykle objada się, skazując się tym samym na przejedzenie i wynikające z tego dolegliwości. Środkiem, który skutecznie ochroni nas przed skutkami świątecznego łakomstwa jest Avilin Balsam Gastro.
Hashtagi: #Zdrowie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy