Aktualności LIFESTYLE Styl życia

Praktyczny prezent na walentynki. Romantyczne kolekcje w Sweet Home Andropolu

Brak pomysłu na walentynkowy wieczór w domowym zaciszu? Andropol proponuje romantyczne kolekcje pościeli i obrusów, autorstwa projektantek

Data publikacji: 2016-02-11 | 18:35
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Praktyczny prezent na walentynki. Romantyczne kolekcje w Sweet Home Andropolu
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Brak pomysłu na walentynkowy wieczór w domowym zaciszu? Andropol proponuje romantyczne kolekcje pościeli i obrusów, autorstwa projektantek spółki.

Praktyczny prezent na walentynki. Romantyczne kolekcje w Sweet Home Andropolu Styl życia, LIFESTYLE - Brak pomysłu na walentynkowy wieczór w domowym zaciszu? Andropol proponuje romantyczne kolekcje pościeli i obrusów, autorstwa projektantek spółki.

Bawełniana pościel w serduszkowy wzór to jeden z tych prezentów na dzień zakochanych, który pozwala zachować klimat romantycznych i wyjątkowych chwil przez wiele kolejnych nocy. A w towarzystwie świec  i walentynkowych dodatków może być znakomitą oprawą dla tego szczególnego wieczoru we dwoje.

Andropol proponuje do walentynkowej sypialni pościel z kolekcji Romance.

– Sercowe wzory w różnych kombinacjach – klasyczne, proste w formie, niebanalne, ale również trochę stylizowane na ludowo – mówi Ewa Wrażeń, kierownik działu wzornictwa Andropolu.  – Do tego dochodzi  różnorodna kolorystyka: komu znudziła się klasyczna czerwień, ma do wyboru brąz, soczystą zieleń, ale też beże i biel. Taka pościel plus świece i lampka wina na pewno podziałają na zmysły.

W romantycznej sypialni sprawdzą też oryginalne szlafroki o strukturze wafla, dostępne w sklepach Sweet Home Andropolu w  siedmiu kolorach.

–   To niekwestionowana nowość na naszych półkach – mówi Agnieszka Prus, product manager Sweet Home, marki należącej do Andropolu. – Niewątpliwie będą ciekawym i praktycznym prezentem dla naszej drugiej połówki i mają tę zaletę, że można je z powodzeniem wykorzystywać również na co dzień.

W romantyczne nastroje wpisuje się także konfekcja stołowa – Magic Time. Również tu dominują wzory serca, przedstawione w różnych konfiguracjach i kolorystyce. Takie obrusy to główny element świątecznego stołu, podkreślający romantyczny charakter walentynkowej kolacji. Całość aranżacji uzupełniają przytulne jaśki i wszelkie dodatki w podobnych wzorach.

 

Walentynkowe kolekcje i ozdoby można kupić w sklepach marki Sweet Home w Białymstoku, Andrychowie i Łodzi oraz w sklepie internetowym: www.e-sweethome.com.pl. 

A to już wiesz?  Wielkanocne wypieki na polskich stołach

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Praktyczny prezent na walentynki. Romantyczne kolekcje w Sweet Home Andropolu Styl życia, LIFESTYLE - Brak pomysłu na walentynkowy wieczór w domowym zaciszu? Andropol proponuje romantyczne kolekcje pościeli i obrusów, autorstwa projektantek spółki.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy