Aktualności LIFESTYLE Styl życia

Romantyczny, walentynkowy weekend w SPA

Co roku, 14 lutego serca zakochanych w każdym zakątku świata, zaczynają bić mocniej. Sprawcą tego sercowego zamieszania jest Święty Walenty, od którego pochodzi nazwa dnia

Data publikacji: 2015-01-29 | 01:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Romantyczny, walentynkowy weekend w SPA
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Co roku, 14 lutego serca zakochanych w każdym zakątku świata, zaczynają bić mocniej. Sprawcą tego sercowego zamieszania jest Święty Walenty, od którego pochodzi nazwa dnia zakochanych.

Romantyczny, walentynkowy weekend w SPA Styl życia, LIFESTYLE - Co roku, 14 lutego serca zakochanych w każdym zakątku świata, zaczynają bić mocniej. Sprawcą tego sercowego zamieszania jest Święty Walenty, od którego pochodzi nazwa dnia zakochanych.

W tym szczególnym dniu hotele i restauracje na całym świecie opracowują specjalne propozycje na spędzenie tego święta. W tym roku Walentynki przypadają w sobotę, warto więc zaprosić bliską sercu osobę na cudowny weekend za miastem. Może w luksusowym i romantycznym SPA?

Hotel Manor House SPA przygotował z tej okazji romantyczne pakiety pobytowe dla dwojga, które zawierają luksusową ofertę SPA dla zakochanych par. Pary zostają zakwaterowane w stylowo urządzonych pokojach znajdujących się w *****Pałacu Odrowążów albo w ****XIX Stajni Platera lub ****Termach Zamkowych. Historyczne wnętrza doskonale pasują do romantycznej atmosfery tego święta. Pokoje w Manor House SPA łączą w sobie luksus, pałacowy i dworski styl pozostający w idealnej harmonii z nowoczesnością. Istotnym zaskakującym elementem wyposażenia pokoi są niesamowite łazienki, które przypominają prywatne studio odnowy biologicznej. W zaciszu własnego apartamentu można tu korzystać z kąpieli w solach himalajskich i ze sproszkowaną perłą, masaży przy użyciu specjalnie do tego przygotowanych olejków i balsamów czy kąpieli w głębokich dwuosobowych wannach lub beczkach w stylu ofuro. W pokojach są przeróżne masażery, jonizujące lampy czy poduszki z łuską gryczaną. Odnowa biologiczna we dwoje, w oddali od obcych spojrzeń, rzeczywiście, jest to kuszące, szczególnie w Walentynki.

Już po przyjeździe do hotelu, Manor House SPA wita gości niezwykłym, romantycznym poczęstunkiem. Jest to pterę świeżych owoców z winem musującym. Dodatkowo w prezencie olejek w formie palącej się świecy do wspólnych masaży. Obok tych prezentów w pokoju czeka na zakochanych barek herbaciany pełen aromatycznych herbat. W pokoju słychać dyskretną muzykę relaksacyjną. To wszystko wprowadza w doskonały nastrój romantycznego pobytu we dwoje.

A to już wiesz?  Walentynki w Starbucks

Hotel Manor House SPA słynący ze świetnej kuchni polskiej, w czasie romantycznego pobytu dla dwojga, zaserwuje gościom oprócz wyśmienitych śniadań również romantyczne obiadokolacje przy świecach i winie. Wielbiciel kuchni wegetariańskiej i wegańskiej będą mieli możliwość wyboru dań dostosowanych do swojej filozofii życiowej.

Kompleks hotelowy w Chlewiskach to niepowtarzalne miejsce również dla tych, którzy w szczególny sposób cenią sobie relaks, wyciszenie i odpoczynek. Stąd też idea hotelu bez dzieci, który, w takie szczególne święta, jak Walentynki sprawia, że dorośli goście otrzymują tu upragniony wypoczynek i relaks w intymnej atmosferze, i spokojnym otoczeniu. Przez całą dobę czuwa tu dyskretna, zawsze pomocna i miła obsługa hotelowa. Na każdym kroku odczuwa się, że jest się w prawdziwym sanktuarium zapewniającym równowagę miedzy ciałem, umysłem i duszą.

Po pierwszych chwilach wytchnienia, w zaciszu swojego pokoju, po romantycznej kolacji, czy śniadaniu, warto skierować się do hotelowej strefy SPA & wellness, wyposażonej w bezchlorowy basen z ożywioną wodą Grandera, jacuzzi, sauny: fińską i parową, natryski, gejzery podwodne czy rwącą rzekę. Można także doskonale zregenerować siły w grocie solnej, która według specjalistów, pod względem zdrowotnym, pozwala w ciągu kilku dni, na przyswojenie takiej ilości jodu, jak w trakcie kilkudniowego pobytu nad morzem.

To oczywiście nie jest koniec atrakcji. Choć zapiera już dech w piersiach i wydaje się, że nie może być lepiej, to jednak hotel Manor House SPA, opracował bardzo romantyczne zabiegi SPA dla dwojga. Każdy zabieg specjalnie opracowany dla pań i dla panów. Kąpiel odżywcza miodowo-mleczna z cytrusami dla piękniejszej połowy gości. A dla panów ujędrniająca kąpiel w ciemnym piwie kąpielowym. Podczas zabiegów oferowane są gratisowe drinki. Kąpiele odbywają się w zaciszu własnej sypialni hotelowej. Po tych zabiegach w dniu kolejnym, w gabinecie błotnym oferowany jest wspólny zabieg w postaci okładów z glinki lub błota z Morza Martwego na całe ciało.

A to już wiesz?  HARDE LIVE: Wielkanoc w wersji light: spotkanie z Ewą Zwierzchowską 9 kwietnia

Po zabiegach można dodatkowo zregenerować siły w Witalnej®Wiosce, unikatowym na skalę światową kompleksie, przeznczonym do odnowy i zabiegów wellness na świeżym powietrzu.

Aktywny wypoczynek zapewniony jest w Manor House SPA także poprzez możliwość korzystania z indoor i outdoor fitness, nordic walking, bilardu, mini golfa. Dusze kochanków połączą się z niezwykłą mocą kosmosu przy wspólnych medytacjach w otoczeniu Piramidy Horusa czy Kamiennego Kręgu Mocy.

Wspaniale spędzony weekend we dwoje, w hotelu Manor House SPA, zapewnia mnóstwo romantycznych atrakcji specjalnie przygotowanych dla zakochanych. Ich niezwykłość spowoduje, że pozostaną one w pamięci gości już na zawsze i nawet wiele lat później będą wspominać te niezapomniane wspólne chwile spędzone w Manor House SPA.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Romantyczny, walentynkowy weekend w SPA Styl życia, LIFESTYLE - Co roku, 14 lutego serca zakochanych w każdym zakątku świata, zaczynają bić mocniej. Sprawcą tego sercowego zamieszania jest Święty Walenty, od którego pochodzi nazwa dnia zakochanych.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy