Aktualności LIFESTYLE Media

MIESIĄC ZAKOCHANYCH TYLKO Z ROMANCE TV!

Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień

Data publikacji: 2021-01-19 | 16:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MIESIĄC ZAKOCHANYCH TYLKO Z ROMANCE TV!
Kategoria: Media, LIFESTYLE

Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych.

MIESIĄC ZAKOCHANYCH TYLKO Z ROMANCE TV! Media, LIFESTYLE - Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych.

Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych. W każdy poniedziałek lutego o godz. 20:00 widzowie obejrzą premierę pełnych akcji komedii romantycznych. W same Walentynki Romance TV po raz pierwszy pokaże wzruszający film obyczajowy „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Niedzielne wieczory tradycyjnie należeć będą do komisarza Laurence’a i kryminalnych zagadek. Zaś 27 lutego Romance TV zaprasza na maraton cudownych filmów o miłości, która nie zna granic!

W imię miłości – premiery pełnych akcji komedii romantycznych

W miesiącu miłości i namiętności w Romance TV wszystko kręci się oczywiście wokół jednego tematu, czyli uczuć! Ale aby doszło do szczęśliwego zakończenia, najpierw często należy pokonać ogrom piętrzących się trudności i przeciwieństw. Niejednokrotnie bywa też tak, że robiąc coś w imię miłości, ludzie mijają się z prawdą… Tak dzieje się również w emitowanych przez Romance TV czterech premierach komedii romantycznych, które będzie można obejrzeć w każdy poniedziałek lutego o godzinie 20.00. Już 1 lutego zapraszamy na „Program: wirowanie”. Tydzień później pokażemy „Mój koszmarny przyjaciel”. 15 lutego wyemitujemy komedię „Teściowie”, a w ostatni poniedziałek miesiąca zapraszamy na „Oszust matrymonialny i jego żona”.

Premiera na Walentynki

Święto Zakochanych to magiczny dzień. Kochać i okazywać miłość powinniśmy sobie zawsze, ale Walentynki rządzą się swoimi prawami. Z tej okazji o godz. 17:50 Romance TV zaprasza swoich widzów na premierowy film „Rebecca Ryman: Kto obiecuje miłość”. Akcja wiedzie widzów do dziewiętnastowiecznych Indii, gdzie młoda Amerykanka zakochuje się w przystojnym i zawadiackim bracie przyrodnim pewnego maharadży, a to nieuchronnie prowadzi do nieoczekiwanych powikłań i nagłych zwrotów akcji.

A to już wiesz?  Kuchnia wielkanocna – tradycyjnie czy w duchu nowoczesności?

Uczucia nie znają granic – cudowne filmy o miłości

Na sobotę 27 lutego Romance TV przygotował dla widzów maraton filmowy pełen miłości. W Ameryce – kraju nieograniczonych możliwości i niekończących się cudownych krajobrazów, samotne, opuszczone serca walczą o spokój ducha. Dziewięć wyjątkowych hitów telewizyjnych zaprowadzi nas do malowniczych miejsc i opowie historie, w których zawsze zwycięża miłość. Start już o godz. 9:05 filmem „Mój George”, następnie „Zaproszenie o godz. 10:55, o godz. 12:40 „Ratując Madison”, „Ucieczka w miłość” o godz. 14:30, „Niania wbrew woli” o godz. 16:25, o godz. 18:15 „Przeznaczenie”, o godz. 20:00 „Pan Hoppy i żółwie”, „Z całego serca: ślub” o godz. 21:50, a na koniec maratonu zapraszamy na „Art&Soul o godz. 23:40.

Kontynuacja kryminalnej serii filmowej "Kryminalne zagadki Agathy Christie"

W każdą niedzielę lutego o godz. 20:00 Romance TV tradycyjnie wyemituje jedną z czterech nowych, pełnych napięcia historii powstałych na kanwie powieści kryminalnych słynnej autorki Agathy Christie.

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka – tel. 669 507 492, e-mail: [email protected]

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

A to już wiesz?  Koszyk pełen pomysłów na wielkanocne potrawy z marką WINIARY!

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MIESIĄC ZAKOCHANYCH TYLKO Z ROMANCE TV! Media, LIFESTYLE - Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych.
Hashtagi: #Media #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy