LIFESTYLE Styl życia

Świąteczne mazurki za zakupy i warsztaty dla rodzin

200 bezpłatnych mazurków wielkanocnych za zakupy, dekorowanie jajek, przygotowywanie ozdób na stoły, wielki finał konkursu „Fabryka pisanek”. 8 kwietnia, z okazji zbliżających się świąt, Nowy Rynek zorganizuje liczne atrakcje dla rodzin. Wstęp

Data publikacji: 2017-04-04 | 16:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Świąteczne mazurki za zakupy i warsztaty dla rodzin
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

200 bezpłatnych mazurków wielkanocnych za zakupy, dekorowanie jajek, przygotowywanie ozdób na stoły, wielki finał konkursu „Fabryka pisanek”. 8 kwietnia, z okazji zbliżających się świąt, Nowy Rynek zorganizuje liczne atrakcje dla rodzin. Wstęp wolny.

Świąteczne mazurki za zakupy i warsztaty dla rodzin Styl życia, LIFESTYLE - 200 bezpłatnych mazurków wielkanocnych za zakupy, dekorowanie jajek, przygotowywanie ozdób na stoły, wielki finał konkursu „Fabryka pisanek”. 8 kwietnia, z okazji zbliżających się świąt, Nowy Rynek zorganizuje liczne atrakcje dla rodzin. Wstęp wolny.

8 kwietnia Nowy Rynek osłodzi przedświąteczne odliczanie i rozda 200 mazurków wielkanocnych. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 70 zł w sklepie lub punkcie usługowym Nowego Rynku, a paragon okazać w Punkcie Obsługi Akcji (poziom +1 – w strefie pomiędzy Bialcon i Quoisque). Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Lista sklepów biorących udział w promocji dostępna jest w biurze administracji centrum.

Przyszła sobota obfitować będzie również w liczne atrakcje dla najmłodszych. W Nowym Rynku powstanie specjalna strefa wielkanocna dla dzieci. Mali uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje na stoły, przyozdobią styropianowe pisanki, a także pokolorują kolorowanki. Warsztaty z profesjonalnym animatorem odbędą się na parterze w strefie przy sklepie Reserved.

 

Wielki finał konkursu „Fabryka pisanek”

Na tym nie koniec atrakcji. Tego samego dnia w galerii handlowej odbędzie się wielki finał konkursu „Fabryka pisanek”. Komisja wybierze najpiękniejszą spośród 10 pisanek przygotowanych przez przedszkolaki oraz uczniów podstawówek. Zwycięskie przedszkole lub szkoła otrzyma atrakcyjną nagrodę – bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w Nowym Rynku.

– Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza rodziny, do odwiedzania nas, a także do wspólnej zabawy, która wprowadzi w wiosenną atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku. – Warto też zwrócić uwagę na okazje i oferty w naszych sklepach, które mogą zainspirować do wybrania świątecznych prezentów dla bliskich – dodaje.

 

Wiosenne świętowanie w Nowym Rynku

8 kwietnia 2017 roku

Słodkie mazurki za zakupy i warsztaty dla dzieci – godz. 12.00-18.00

A to już wiesz?  Mazurek wielkanocny – musi być smaczny i piękny

Finał konkursu „Fabryka pisanek” – godz. 14.00-16.00

Nowy Rynek – Jelenia Góra, ul. Podwale 25

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do internetu.

http://www.nowy-rynek.com/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Świąteczne mazurki za zakupy i warsztaty dla rodzin Styl życia, LIFESTYLE - 200 bezpłatnych mazurków wielkanocnych za zakupy, dekorowanie jajek, przygotowywanie ozdób na stoły, wielki finał konkursu „Fabryka pisanek”. 8 kwietnia, z okazji zbliżających się świąt, Nowy Rynek zorganizuje liczne atrakcje dla rodzin. Wstęp wolny.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy