Aktualności BIZNES Nieruchomości Wielkanocne

Tradycyjne Święta Wielkanocne

Nadchodzą wczesne w tym roku Święta Wielkanocne. Mieszkańcy Rezydencji Park II spędzą Wielkanoc we własnych apartamentach. Już większość z nich odebrała klucze i właśnie są w trakcie wprowadzania się do nowych lokali. Wielu ludzi marzy o spokoju i błogim wypoczynku, a żeby to zrealizować warto zamienić metropolię na niewielką miejscowość

Data publikacji: 2013-03-27 | 16:28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tradycyjne Święta Wielkanocne
Kategoria: Nieruchomości, BIZNES

Nadchodzą wczesne w tym roku Święta Wielkanocne. Mieszkańcy Rezydencji Park II spędzą Wielkanoc we własnych apartamentach. Już większość z nich odebrała klucze i właśnie są w trakcie wprowadzania się do nowych lokali. Wielu ludzi marzy o spokoju i błogim wypoczynku, a żeby to zrealizować warto zamienić metropolię na niewielką miejscowość nadmorską.

Tradycyjne Święta Wielkanocne Nieruchomości, BIZNES - Nadchodzą wczesne w tym roku Święta Wielkanocne. Mieszkańcy Rezydencji Park II spędzą Wielkanoc we własnych apartamentach. Już większość z nich odebrała klucze i właśnie są w trakcie wprowadzania się do nowych lokali. Wielu ludzi marzy o spokoju i błogim wypoczynku, a żeby to zrealizować warto zamienić metropolię na niewielką miejscowość nadmorską.

Wiosna nad Bałtykiem pełna jest wyjątkowych pejzaży, morze zaczyna się burzyć, roślinność szybciej niż gdziekolwiek indziej budzi się do życia. Klimat tak pięknego kurortu jakim jest Mielno przyciąga. Wiele rodzin decyduje się dziś na spędzenie świąt poza domem. Nie każdy jednak chce zrezygnować z klimatu typowo polskiej Wielkanocy. Dlatego dobrym pomysłem na święta poza domem są wyjazdy do nadmorskich i górskich kurortów, szczególnie, gdy ma się w nich swój własny apartament wypoczynkowy.

Wielkanoc w eleganckim apartamencie

Część z tych osób, które nie mogą oprzeć się wiosennemu klimatowi tradycyjnych polskich Świąt Wielkanocnych, ale chcieliby wypocząć z dala od zgiełku codziennych spraw, nie czekało z decyzją o zakupie second home. Dziś mogą cieszyć się rozkwitającą nad Bałtykiem wiosną.

Ze statystyk Instytutu Turystyki wynika, że coraz więcej osób, zarówno latem jak i zimą oraz wczesną wiosną, chętniej wyjeżdża na krótkie urlopy. Spędzają weekendy i święta, zostawiając daleko codzienne problemy i zmartwienia oraz zgiełk wielkich miast. Z roku na rok potwierdzają się także dane, że Polacy wybierają na krótkie wyjazdy kurorty nad Bałtykiem lub w polskich górach, a nie za granicą. Za granicą nie da się poczuć klimatu typowo rodzimych świąt. Wielkanoc jest okazją do zwiedzenia pięknych zakątków naszego kraju, do spacerów po plażach Bałtyku i zaszycia się w cichej i spokojnej okolicy. Taką bez wątpienia jest Mielno.

Wiele osób stawia na własny prywatny dom lub apartament wypoczynkowy. W Mielnie szansą do odnalezienia wymarzonego miejsca są nowe kameralne apartamenty w inwestycji Rezydencja Park II, które zostały oddane do użytku w lutym br. Z początkiem marca pierwsi mieszkańcy zaczęli wprowadzać się do swoich apartamentów, urządzać się i lada dzień będą mogli w nich zamieszkać.

A to już wiesz?  Walentynkowy poradnik dla (mniej)zorganizowanych – garść inspiracji.

Wszystko już gotowe – świąteczny klimat unosi się w Mielnie

Aby spędzić rodzinne pełne ciepła święta warto zainwestować w apartament wypoczynkowy, który da wiele satysfakcji i radości, szczególnie w czasie wolnym od pracy i podczas długich weekendów. Nadchodzące święta wielu nowych mieszkańców Rezydencji Park II będzie już mogło spędzić w nowych apartamentach, które właśnie urządzają. – Wszystko jest już wykończone, pozostaje tylko to, co najprzyjemniejsze czyli aranżacja wnętrza według własnych upodobań. Aż w końcu nadejdzie Wielkanoc i w tych nowiutkich apartamentach będzie można wygodnie wypocząć – opowiada po rozmowach z klientami Cezary Kulesza.

Jedynie 100 metrów dzieli kameralną Rezydencję Park od jeziora Jamno, z okien widać jego spokojne fale i pierwszych śmiałków, którzy już wypływają łódkami na jezioro. Dla niezdecydowanych czy chcą mieszkać nad jeziorem czy nad morzem, Mielno to wspaniała alternatywa, zarówno na świąteczne czy weekendowe wypady, jak i na stałe.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tradycyjne Święta Wielkanocne Nieruchomości, BIZNES - Nadchodzą wczesne w tym roku Święta Wielkanocne. Mieszkańcy Rezydencji Park II spędzą Wielkanoc we własnych apartamentach. Już większość z nich odebrała klucze i właśnie są w trakcie wprowadzania się do nowych lokali. Wielu ludzi marzy o spokoju i błogim wypoczynku, a żeby to zrealizować warto zamienić metropolię na niewielką miejscowość nadmorską.
Hashtagi: #Nieruchomości #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy