Hobby LIFESTYLE

Wielkanocne Warsztaty z Drewnochronem – ruszyły zapisy

8 kwietnia 2017 roku odbędą się we Wrocławiu bezpłatne wielkanocne warsztaty w

Data publikacji: 2017-04-05 | 10:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wielkanocne Warsztaty z Drewnochronem – ruszyły zapisy
Kategoria: Hobby, LIFESTYLE

8 kwietnia 2017 roku odbędą się we Wrocławiu bezpłatne wielkanocne warsztaty w drewnie.

Wielkanocne Warsztaty z Drewnochronem – ruszyły zapisy Hobby, LIFESTYLE - 8 kwietnia 2017 roku odbędą się we Wrocławiu bezpłatne wielkanocne warsztaty w drewnie.

8 kwietnia 2017 roku odbędą się we Wrocławiu bezpłatne wielkanocne warsztaty w drewnie. Uczestnicy pod czujnym okiem specjalistów wykonają i odpowiednio zabezpieczą doniczki na świąteczne zioła lub kwiaty. Zapisy wystartowały we wtorek i potrwają do czwartku. 

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych, ale nie są wymagane żadne specjalne umiejętności – wszystkie instrukcje przekażą prowadzący i pomogą oni w trudniejszych zadaniach. Uczestnicy dowiedzą się także, jak zabezpieczać przedmioty drewniane, by służyły im długie lata. Pokryją wykonane przez siebie doniczki produktami marki Drewnochron, dzięki czemu będą mogli z nich korzystać również na balkonie lub w ogrodzie.

 

Organizatorzy

Organizatorem warsztatów jest Drewnochron – producent specjalistycznych produktów do ochrony i dekoracji drewna stosowanego na zewnątrz budynków, niekwestionowany lider w swojej branży. W ofercie marki oprócz tradycyjnych impregnatów i olejów, znajdują się też lakierobejce i lakiery, które perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię, ale także zabezpieczają drewno.

 

Prowadzący

Warsztaty poprowadzi Piotr Zamecki i Rafał Pyster z wrocławskiej Materii Fab Lab, którzy na co dzień zajmują się rękodziełem i renowacją mebli. Zajęcia będą podzielone na część praktyczną i teoretyczną.                

 

Gdzie i kiedy?

Warsztaty odbędą się 8 kwietnia o godzinie 11.00 w pracowni Materia Fab Lab przy ulicy Osobowickiej 19 we Wrocławiu. Przewidywany czas trwania warsztatów razem ze schnięciem wykonanych przedmiotów to około 3 godzin.

 

Zapisy

Warsztaty są całkowicie bezpłatne, organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, a wykonaną na warsztatach doniczkę na zioła uczestnicy zabiorą ze sobą do domu. Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie https://goo.gl/forms/LFDm4NnzT0UOfFk82. Dwunastu autorów najciekawszych odpowiedzi zostanie zaproszonych do udziału w warsztatach. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo w czwartek 6 kwietnia do godziny 15.00. Zgłoszenia można nadsyłać do czwartku, 6 kwietnia, do godziny 12.00.

A to już wiesz?  Avilin Balsam Gastro: skuteczny na zgagę i nadkwasotę

 

Więcej informacji na temat warsztatów i zapisów można uzyskać na oficjalnym fanpage organizatora www.facebook.com/LubieDrewnoPL lub bezpośrednio na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/760451824112014/.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wielkanocne Warsztaty z Drewnochronem – ruszyły zapisy Hobby, LIFESTYLE - 8 kwietnia 2017 roku odbędą się we Wrocławiu bezpłatne wielkanocne warsztaty w drewnie.
Hashtagi: #Hobby #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy