Dziecko LIFESTYLE

Kreatywne przygotowanie Świąt w Silesia City Center

Wielkanoc to czas radości, oczekiwania i rodzinnej

Data publikacji: 2018-03-29 | 09:34
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kreatywne przygotowanie Świąt w Silesia City Center
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Wielkanoc to czas radości, oczekiwania i rodzinnej atmosfery.

Kreatywne przygotowanie Świąt w Silesia City Center Dziecko, LIFESTYLE - Wielkanoc to czas radości, oczekiwania i rodzinnej atmosfery.

Wielkanoc to czas radości, oczekiwania i rodzinnej atmosfery. To także szczególna okazja do kultywowania polskich tradycji, bez których ciężko wyobrazić sobie nadchodzące Święta. W myśl tym zwyczajom centrum handlowe Silesia City Center przygotowało wielkanocne warsztaty dla dzieci – by od 23 do 29 marca świątecznym nastrojem rozpalić serca swoich najmłodszych klientów i wprowadzić ich w wielkanocny czas.

Kultywując wielkanocne tradycje, największe centrum handlowe na Śląsku przygotowało atrakcje, które pozwolą kreatywnie przygotować się do Świąt. W dniach 23-29 marca na Placu Śląskim odbędą się bezpłatne wielkanocne warsztaty. Będą one okazją do wspólnego malowania pisanek, tworzenia ozdób, stroików i koszyczków świątecznych oraz korzystania z wielu innych atrakcji. Podczas warsztatów najmłodsi mogą liczyć na wsparcie animatorek, które oprócz pisanek będą malować ich buźki.

Wiosenna aura i ciepła, rodzinna atmosfera sprawia, że Wielkanoc to szczególny czas w roku. Chcąc odpowiednio przygotować się do tych Świąt, zapraszamy najmłodszych do udziału w warsztatach w naszym Centrum. Obiecujemy, że niespodzianek nie zabraknie – zachęca Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Bezpłatne warsztaty dla dzieci odbędą w dniach 23-29 marca w godz. 15:00-19:00, a w sobotę i niedzielę (24 i 25 marca) 13:00-19:00 na Placu Śląskim w Silesia City Center.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kreatywne przygotowanie Świąt w Silesia City Center Dziecko, LIFESTYLE - Wielkanoc to czas radości, oczekiwania i rodzinnej atmosfery.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Port Łódź na Wielkanoc

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy