Aktualności LIFESTYLE Styl życia

DJ Wika zaprasza na Walentynki do Wrocławia

Najsłynniejsza seniorka w Polsce poprowadzi dancing i opowie o swojej pasji. Będzie też Spotkanie Samotnych Serc, czyli speed-dating. Poznaj program Walentynek w Centrum Seniora Angel Care we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny – trwają

Data publikacji: 2017-02-09 | 15:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: DJ Wika zaprasza na Walentynki do Wrocławia
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Najsłynniejsza seniorka w Polsce poprowadzi dancing i opowie o swojej pasji. Będzie też Spotkanie Samotnych Serc, czyli speed-dating. Poznaj program Walentynek w Centrum Seniora Angel Care we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny – trwają zapisy.

DJ Wika zaprasza na Walentynki do Wrocławia Styl życia, LIFESTYLE - Najsłynniejsza seniorka w Polsce poprowadzi dancing i opowie o swojej pasji. Będzie też Spotkanie Samotnych Serc, czyli speed-dating. Poznaj program Walentynek w Centrum Seniora Angel Care we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny – trwają zapisy.

Walentynkowy dancing wystartuje 14 lutego punktualnie o godz. 17.00. 78-letnia DJ Wika rozgrzeje uczestników współczesną muzyką taneczną, jak również ponadczasowymi hitami. – DJ Wika sprawi, że będzie to wystrzałowy walentynkowy wieczór pełen atrakcji. Z kolei na co dzień zapraszamy do udziału w aktywnościach naszego  Klubu Seniora  – mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care.

Z DJ Wiką można spotkać się jeszcze przed dancingiem. Już o godz. 15.00 w Angel Care rozpocznie się jej otwarty wykład – „O miłości do muzyki”. Najstarsza i jedna z najbardziej popularnych DJ-ek w Polsce opowie o tym, jak rozpoczęła się jej niezwykła kariera. Zdradzi również, co robić, by w starszym wieku z energią realizować i odkrywać swoje pasje.

 

Speed dating dla seniorów

Tuż po wykładzie (o godz. 16.00) w Angel Care rozpocznie się Spotkanie Samotnych Serc. Będzie to speed dating, czyli szybkie randki dla seniorów. Dla uczestników będzie to doskonała okazja do poznania i nawiązania bliższych znajomości z osobami w podobnym wieku. Dodatkową atrakcją będą wspólne zdjęcia, również z DJ Wiką, które od razu zostaną wywołane.

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt, w grudniu skończyła 78 lat. Przygodę z konsolą rozpoczęła dopiero kilkanaście lat temu, od wieczorków dla seniorów. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich DJ-ek. Występuje na największych festiwalach w kraju, a jej dyskoteki, dancingi i imprezy taneczne łączą pokolenia w całym kraju. Będzie można się o tym przekonać w Walentynki w Centrum Seniora Angel Care.

Walentynki z DJ Wiką w Angel Care – program (obowiązują zapisy)

Wykład „O miłości do muzyki” – godz. 15.00 (zapisy pod numerem: 71 306 90 30)
Spotkanie Samotnych Serc – speed dating – godz. 16.00 (sala Klubu Seniora Angel Care)
Dancing – godz. 17.00-21:00  (zapisy pod numerem: 71 306 90 30)
Studio fotograficzne – godz. 17.00-21.00 (w przerwach miedzy występami)

DJ Wika zaprasza do Wrocławia – Zobacz film!

https://www.facebook.com/CentrumAngelCare/videos/vb.1037840302892798/1421198107890347/?type=3&theater

Więcej informacji: www.angel-care.pl

Angel Care działa przy ul. Dyrekcyjnej we Wrocławiu w budynku dawnego szpitala Uniwersytetu Medycznego. Jest pierwszym punktem na mapie sieci ośrodków opieki w Polsce firmowanych tą marką, ale także w innych młodych państwach członkowskich Unii Europejskiej. W Angel Care zainwestowała potężna grupa deweloperska Angel Poland Group i sieć centrów opieki MD Nursing.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
DJ Wika zaprasza na Walentynki do Wrocławia Styl życia, LIFESTYLE - Najsłynniejsza seniorka w Polsce poprowadzi dancing i opowie o swojej pasji. Będzie też Spotkanie Samotnych Serc, czyli speed-dating. Poznaj program Walentynek w Centrum Seniora Angel Care we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny – trwają zapisy.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy