Dziecko LIFESTYLE

Darmowe warsztaty wielkanocne w Hulakula już w ten weekend!

Darmowe warsztaty wielkanocne w Hulakula już w ten weekend!
Już w ten weekend (13-14 kwietnia br.) w Hulakula, czyli w jednym z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie, odbędą się darmowe warsztaty z okazji

Data publikacji: 2019-04-10 | 10:35
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Darmowe warsztaty wielkanocne w Hulakula już w ten weekend!
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Już w ten weekend (13-14 kwietnia br.) w Hulakula, czyli w jednym z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie, odbędą się darmowe warsztaty z okazji Wielkanocy.

Darmowe warsztaty wielkanocne w Hulakula już w ten weekend! Dziecko, LIFESTYLE - Już w ten weekend (13-14 kwietnia br.) w Hulakula, czyli w jednym z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie, odbędą się darmowe warsztaty z okazji Wielkanocy.

Już w ten weekend (13-14 kwietnia br.) w Hulakula, czyli w jednym z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie, odbędą się darmowe warsztaty z okazji Wielkanocy. Organizatorzy zaplanowali aktywności, które zainteresują i wprowadzą w wielkanocny nastrój dzieci w różnym wieku, a także ich rodziców. Podczas wydarzenia odbędą się m.in. animacje, eksperymenty naukowe np. z użyciem jajek, a także konkursy w nagrodami.

W nadchodzący weekend nowoczesna przestrzeń centrum rozrywkowego Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie, niemal w całości zostanie oddana jej najmłodszym użytkownikom. Wszystko za sprawą warsztatów wielkanocnych, podczas których oprócz malowania pisanek odbędzie się szereg aktywności dodatkowych.

– Warsztaty i wydarzenia organizowane specjalnie dla dzieci to pozycja, która regularnie pojawia się w kalendarium naszych imprez. Przestrzeń, którą dysponujemy, daje nieskończone możliwości aranżacji, a atrakcje, które się tutaj znajdują, takie jak place zabaw, kręgle czy bilard, są całkowicie bezpieczne. Całość tworzy miejsce, w którym pociechy spędzą aktywnie cały dzień i z pewnością nie będą narzekać na nudę – Ewelina Tomasiuk – koordynator placów zabaw w największym centrum rozrywki w Warszawie, Hulakula. – Podczas nadchodzących warsztatów uczestnicy będą mogli ozdobić jajka oraz wielkanocne króliczki, odbędzie się także malowanie buziek, kręcenie baloników oraz konkursy z nagrodami. Dla nieco starszych dzieci, w niedzielę, 14 kwietnia, w Wiosennym Mini Laboratorium poprowadzimy eksperymenty przy użyciu wody, ognia oraz różnych cieczy. Dzieci poznają  właściwości kurzych jaj. Przy użyciu magicznego proszku wspólnie wyprodukujemy tęczowe piłeczki kauczukowe w kształcie jajeczek – dodaje.

Warsztaty w Hulakula potrwają dwa dni: w sobotę (13 kwietnia) w godz. 13:00-16:00 oraz w niedzielę (14 kwietnia) w godz. 14:00-16:00. Wydarzenie zorganizowane z myślą o wspólnym spędzaniu czasu oraz pobudzaniu kreatywności całych rodzin jest darmowe i nie wymaga zapisów. Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie internetowej: www.hulakula.com.pl.

A to już wiesz?  Wielkanocne last minute, czyli ostatnie przygotowania do świąt

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Darmowe warsztaty wielkanocne w Hulakula już w ten weekend! Dziecko, LIFESTYLE - Już w ten weekend (13-14 kwietnia br.) w Hulakula, czyli w jednym z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie, odbędą się darmowe warsztaty z okazji Wielkanocy.
Hashtagi: #Dziecko #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy