LIFESTYLE Podróże

Wielkanoc w wyjątkowym miejscu

Większości z nas Wielkanoc kojarzy się z wiosną. Warto więc spędzić ją w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Gdzieś, gdzie po pysz Wielkanoc w wyjątkowym miejscu nym wielkanocnym śniadaniu, będziemy mogli wybrać się na poszukiwanie pierwszych oznak

Data publikacji: 2016-03-16 | 01:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wielkanoc w wyjątkowym miejscu
Kategoria: Podróże, LIFESTYLE

Większości z nas Wielkanoc kojarzy się z wiosną. Warto więc spędzić ją w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Gdzieś, gdzie po pysz Wielkanoc w wyjątkowym miejscu nym wielkanocnym śniadaniu, będziemy mogli wybrać się na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny.

Wielkanoc w wyjątkowym miejscu Podróże, LIFESTYLE - Większości z nas Wielkanoc kojarzy się z wiosną. Warto więc spędzić ją w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Gdzieś, gdzie po pysz Wielkanoc w wyjątkowym miejscu nym wielkanocnym śniadaniu, będziemy mogli wybrać się na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny.

Przykładem takiego miejsca jest Zamek Topacz pod Wrocławiem. Jeśli planujemy rodzinne święta, a jednocześnie zależy nam na odpoczynku i relaksie na łonie natury, skorzystajmy z wyjątkowej, świątecznej oferty.

Dla wszystkich, którzy marzą o prawdziwie rodzinnych świętach w wyjątkowych okolicznościach przyrody, Zamek Topacz przygotował pakiet pobytowy, który jak cały obiekt w idealnych proporcjach łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

Smacznie i uroczyście

W pakiecie znajdują się 3 noclegi w pokoju wybranej kategorii – w tym w zupełnie nowych, zamkowych wnętrzach. Pakiet zawiera także uroczyste śniadania wielkanocne – zarówno w niedzielę, jak i w świąteczny poniedziałek, jak również słodki bufet w pierwszy i drugi dzień świąt. W ramach pobytu serwowane są także lunche i kolacje z napojami.

Wielka moc atrakcji dla dzieci i dorosłych

Na najmłodszych czeka szereg wielkanocnych atrakcji – m.in. szukanie zajączka i malowanie pisanek, a także lany poniedziałek w hotelowym basenie. Dla starszych gości przygotowany został pakiet autorskich zabiegów w zamkowym SPA – zabieg na twarz dobrany do typu skóry, masaż całego ciała oraz rytuał w saunie. Ponadto w ramach pakietu goście otrzymują nielimitowany dostęp do basenu, strefy saun i zewnętrznego jacuzzi z kominkiem na tarasie, z którego rozciąga się piękny widok na park.

Ale to nie wszystko…

Rozległy, 50 hektarowy teren, na którym położony jest hotel to raj dla wielbicieli aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na terenie obiektu znaleźć można liczne przestrzenie do uprawiania sportów, takie jak ścieżki rowerowe i rolkowe, korty tenisowe, pole golfowe oraz staw i rzeka umożliwiająca spływy kajakowe. To także znane w całej Polsce Muzeum Motoryzacji – prezentujące ponad 100 pojazdów polskiej produkcji, a także największą w naszym kraju kolekcję samochodów Rolls Royce & Bentley. Spędzając Święta w Zamku Topacz można więc nie tylko pysznie zjeść, odpocząć i świetnie się bawić, ale też poprawić swoją kondycję fizyczną – na co na co dzień z reguły brakuje nam czasu.

A to już wiesz?  Roślinna Wielkanoc, czyli 5 sposobów na warzywa w wielkanocnym menu

Więcej na temat oferty wielkanocnej można znaleźć na stronie: http://www.zamektopacz.pl/pakiet_wielkanoc

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wielkanoc w wyjątkowym miejscu Podróże, LIFESTYLE - Większości z nas Wielkanoc kojarzy się z wiosną. Warto więc spędzić ją w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Gdzieś, gdzie po pysz Wielkanoc w wyjątkowym miejscu nym wielkanocnym śniadaniu, będziemy mogli wybrać się na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny.
Hashtagi: #Podróże #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy